Współpraca

Cześć! Nazywam się Dominika i od 3 lat jestem zero waste! W Internecie tworzę swój mały ekologiczny świat, w którym pokazuję jak żyć w zgodzie z naturą. Współpracuję z innymi twórcami oraz markami!

Moje media społecznościowe przyciągają, tak myślę, inne osoby zainteresowane tematyką ekologii. Bardzo dbam o swoją społeczność dlatego każda współpraca rozważana jest przeze mnie z rozsądkiem. Wiem, że to co polecam (lub nie) trafia do grona osób, które ufają moim recenzjom.

Interesuje cię współpraca? Dobrze trafił_aś! Zerknij na informacje niże 🙂 Jeżeli chodzi o wykłady lub warsztaty ekologiczne, zachęcam do sprawdzenia zakładki Wykłady.


Podejmuję współpracę reklamową.
Każde realizowane zlecenie traktuję indywidualnie, a do współpracy podchodzę sumiennie. Realizuję zlecenia dla firm i osób prywatnych.
Pamiętaj, moje recenzje zawsze są szczere!

Współpracuję z markami, które chcą pokazać się z bardziej ekologicznej strony. Moi odbiorcy to osoby zainteresowane zero waste i ekologicznym stylem życia. Oglądają mnie głównie kobiety w wieku 18 – 34 lat. Napisz do mnie jeśli chcesz zobaczyć moje statystyki 😊

Jeśli jesteś zainteresowan_a napisz do mnie na mail:

sprawy@dominikarejestruje.pl

Moja współpraca opiera się na tworzeniu treści kreatywnych. No to, co takiego możemy zrobić? Dla przykładu, filmy o tematyce pielęgnacyjnej, mogę też zrecenzować produkty użytku codziennego. Dodatkowo wspieram marki pokazując je we vlogach. Na Instagramie możemy stworzyć wspólny post, instastory lub karuzelę!

Zapraszam do kontaktu. Napisz do mnie na sprawy@dominikarejestruje.pl

Działam na Instagramie oraz YouTube!


Serdecznie zapraszam Cię na mój kanał na YouTube. Zobaczysz na nim jakie ekologiczne filmy tworzę. Dodatkowo, poniżej są przykłady filmów przygotowanych współpracując z innymi markami.

Poranna pielęgnacja z marką Kosmetyki DLA -> sprawdź mój film na YouTube
Detale pielęgnacji Zero Waste z majtkami menstruacyjnymi od WIMIN -> sprawdź na YouTube
O drugim życiu elektroniki ze Swappie -> sprawdź na YouTube

Współpracuję także przy kreowaniu i prowadzeniu kampanii ekologicznych.
Współtworzyłam akcję Tipy na Plastiki, w trakcie Rzeszowskiego tygodnia bez plastiku.


A to są przykłady postów ze współpracą na moim koncie Instagram.

Akcja ekologiczna CCC. let's care with CCC Dominika Rejestruje Post sponsorowany
Współpraca z marką CCC podczas akcji Let’s Care With CCC
Współpraca z marką WIMIN Rejestruje
Współpraca z marką WIMIN i krótki film na Instagramie Rejestruje

Jeżeli chcesz zobaczyć więcej moich współprac – wejdź na mój profil na Instagramie. Każdą współpracę wyraźnie oznaczam 😊 Dlaczego? Ponieważ chcę, aby moi odbiorcy widzieli, jak pracuję i z kim decyduję się na współpracę. Jestem transparentna, a opinie, które są na moim Instagramie nie zostały wykupione 😊 Jeśli coś mi się nie spodoba, napiszę o tym albo zrezygnujemy ze współpracy.

Mam nadzieję, że taki model biznesowy sprawi, że współpraca będzie kończyła się zadowoleniem każdej ze stron! Jeśli jesteś zainteresowan_a to skontaktuj się ze mną przez mail: sprawy@dominikarejestruje.pl


Zastanawiasz się nad współpracą? Robię jakościowe materiały, które możesz zobaczyć min. na moim kanale na YouTube 🙂

👉 Na kanale znajdziesz filmy o tym jak być eko na co dzień czy zero waste w prosty sposób. Pokazuję jak mieć EKOdom, smaczne jedzonko z resztek, vlogi i wiele więcej! 🌏